502 595 478
jeczmienbio@gmail.com

Krem na dzień i na noc

pexels-anna-shvets-5069397

Bioaktywny Krem na dzień i Krem na noc to luksusowe kremy pielęgnacyjne, które są efektem wieloletnich wysiłków i współpracy z doświadczonymi specjalistami w dziedzinie kosmetyków naturalnych. Wspólnie znaleźliśmy sposób na dostarczenie skórze zielonej żywności w synergii z innymi wyjątkowymi substancjami naturalnymi. Krem jest delikatny, znakomicie się wchłania, odżywia, wzmacnia i rozświetla skórę. Zarezerwuj czas tylko dla siebie i zapewnij skórze wyjątkową pielęgnację.

 

Zamówienia można składać mailowo: jeczmienbio@gmail.com lub telefonicznie: +48 502-595-478

Bioaktywny KREM NA DZIEŃ

Przeznaczony do ochrony skóry przed obciążającymi wpływami w ciągu dnia.

 • Doskonałe długotrwałe nawilżenie i odżywienie
 • Ukojenie i przyspieszenie regeneracji skóry
 • Ograniczenie uszkodzeń powodowanych przez promieniowanie UV oraz wpływy zewnętrzne
 • Wzmocnienie naturalnego mikrobiomu skóry
 • Mniej czarnych kropek
 • Przywrócenie witalności i efekt anti-aging

Bioaktywny KREM NA NOC

Przeznaczony do efektywnej regeneracji skóry podczas snu.

 • Głęboka regeneracja skóry
 • Ochrona przed zewnętrznym i wewnętrznym obciążeniem
 • Wsparcie procesów naprawczych komórek, w tym DNA
 • Doskonałe odżywienie i nawilżenie
 • Ograniczenie powstawania zmarszczek i bardziej jędrna skóra
 • Wyraźne rozświetlenie skóry

Bioaktywne kremy mają najwyższą międzynarodową certyfikację dla kosmetyków naturalnych – Cosmos Organic. Certyfikacja reguluje wszystkie aspekty produkcji, w tym pochodzenie surowców, ich przetwarzanie, składowanie, pakowanie produktu i podejście producenta do środowiska naturalnego.

 

Skład:

Krem na dzień i Krem na noc zawierają następujące wyjątkowe składniki:

Woda jęczmienna 30% (Hordeum Vulgare Stem Water) z liści młodego jęczmienia – do głębokiego, naturalnego nawilżenia, dostarcza skórze przeciwutleniacze, minerały i inne substancje odżywcze.

Olejek makadamia (Macadamia Ternifolia Seed Oil)– regeneruje skórę i przywraca jej sprężystość. Pod względem składu jest bliski lipidowej warstwie ochronnej skóry i zawiera jednonienasycone kwasy tłuszczowe, o kluczowym znaczeniu dla zachowania witalności skóry. Regeneruje dojrzałą i suchą skórę.

Skwalan roślinny (Squalane) – skwalan jest naturalną częścią nawilżającego czynnika skóry, zapewnia skórze ochronę przeciwutleniającą, ogranicza powstawanie zmarszczek i pomaga transportować substancje czynne z innych składników kremu do głębszych warstw skóry. Nie zatyka porów i jest odpowiedni również do skóry problematycznej lub skłonnej do alergii. Jest wysoko cenionym składnikiem ze względu na zdolność przywracania zarówno suchej, jak i tłustej skórze naturalnej równowagi.

Cetiol – (Coco-Caprylate/Caprate) – substancja uzyskiwana z oleju kokosowego, dodaje skórze sprężystości, zmiękcza ją i wygładza, poprawia przenikanie substancji bioaktywnych do głębszych warstw skóry, dodaje skórze jedwabistej delikatności. Jest roślinnym substytutem oleju silikonowego.

Chlorella (Chlorella Pyrenoidosa Powder) – składnik dodawany na zimno, aby zachować substancje czynne, dostarcza do skóry witaminy, minerały, przeciwutleniacze, wielonienasycone kwasy tłuszczowe i inne korzystne substancje.

Jęczmień (Hordeum Vulgare Leaf Powder) – składnik dodawany na zimno, aby zachować substancje czynne, dostarcza do skóry flawonoidy, enzymy, witaminy, przeciwutleniacze i inne korzystne substancje.

 

Krem na dzień zawiera dodatkowo:

Ekstrakt z pączków lipy srebrzystej – (Tilia Tomentosa Extract) – ze zbieranych ręcznie, szybko zamrażanych i następnie delikatnie wytłaczanych pączków, zapewnia odżywienie i długotrwałe nawilżenie skóry.
ALGAKTIV® BioSKN – specjalny ekstrakt z Chlorelli o sprawdzonym działaniu w kosmetykach, wspomaga naturalny mikrobiom skóry, działa kojąco na podrażnioną i uszkodzoną skórę, ogranicza tworzenie się zaskórników (tzw. komedonu), stymuluje regenerację skóry. Dodaje witalności i odżywia, ogranicza uszkodzenia skóry pod wpływem promieniowania UV, spowalnia starzenie się skóry. Przygotowanie ekstraktu odbywa się w sposób zapewniający zachowanie wysokiej skuteczności biologicznej zawartych w nim cennych substancji.

Krem na noc zawiera dodatkowo:

Olej ze słodkich migdałów – (Prunus Amygdalus Dulcis Oil) – wyróżnia się wysoką zawartością minerałów i witamin, w tym ważnej dla skóry witaminy E. Intensywnie odżywia skórę, zapobiega jej odwodnieniu, stymuluje regenerację i ma właściwości przeciwutleniające.
ALGAKTIV®GenoFix Nite – unikatowa na świecie substancja, zawierająca 3 rodzaje enzymów regeneracyjnych pozyskiwanych z mikroalg. Wyraźnie przyspiesza głęboką regenerację skóry podczas snu. Wspomaga naprawę uszkodzonych komórek i ich DNA w następstwie działania wpływów zewnętrznych i stresu. Zmniejsza głębokość zmarszczek, zwiększa jędrność skóry i wyraźnie ją rozświetla. Przygotowanie ekstraktu odbywa się w sposób zapewniający zachowanie wysokiej skuteczności biologicznej zawartych w nim cennych substancji.