502 595 478
jeczmienbio@gmail.com

Odżywka dla jelit

ZinoBiotic+

to specjalna mieszanka 8 naturalnych rodzajów błonnika pokarmowego. Są one metabolizowane w okrężnicy (jelito grube), gdzie wspierają wzrost zdrowych bakterii. ZinoBiotic+ pomaga ograniczyć skoki poziomu cukru we krwi po posiłkach, i utrzymać właściwy poziom cholesterolu. Błonnik wspomaga zdrowe funkcjonowanie jelit.

Najważniejsze korzyści
  • – Mieszanka błonnika pokarmowego

  • – Ograniczanie skoków poziomu cukru we krwi po posiłkach

  • – Zdrowie jelit

  • – Zrównoważony poziom cholesterolu

  • – Zdrowe funkcjonowanie jelit

  • – Zrównoważony mikrobiom

Składniki

Skrobia oporna z kukurydzy*, beta glukany bezglutenowe z owsa*, inulina, fruktooligosacharydy (FOS), skrobia oporna z ziemniaków, babka płesznik, częściowo hydrolizowana guma guar z fasoli guar, skrobia oporna z zielonych bananów

-Zalecana dzienna porcja: Zmieszać 12 g proszku (2 miarki/ 1 saszetka) z 200 ml wody w shakerze lub zmieszać z gotowym do picia produktem, np. owocowym smoothie itd. Nie przekraczać zalecanej porcji dziennej. Suplement diety nie może zastąpić zrównoważonej i zbilansowanej diety

-Woda: W przypadku spożywania błonnika pokarmowego zaleca się przyjmowanie dodatkowych płynów. Woda zapobiega problemom trawiennym, takim jak zaparcia.

-Przechowywanie: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, w zamkniętym opakowaniu. Trzymać poza zasięgiem małych dzieci.

Gdzie kupić Odżywkę dla Jelit?

Zamówienia można składać mailowo: jeczmienbio@gmail.com📧 lub telefonicznie: +48 502-595-478📞