502 595 478
jeczmienbio@gmail.com

Mix Jagoda, Żurawina, Burak i Marchew

smoothie-gd01bde208_1280

„Mix” tworzą cztery produkty – Jagoda, Żurawina, Burak i Marchew. Żurawinę wytwarzamy z delikatnie wysuszonych w całości owoców żurawiny „amerykańskiej“ (żurawiny wielkoowocowej). Jagoda również zawiera całe, delikatnie wysuszone owoce czarnej jagody (Vaccinium myrtillus). Burak i Marchew to wytłoczony i następnie wysuszony sok z buraka lub marchwi. Wszystkie cztery nowości to produkty rolnictwa ekologicznego (w przypadku żurawiny i jagody gospodarki agroleśniczej) z certyfikacją bio.

 

Zamówienia można składać mailowo: jeczmienbio@gmail.com lub telefonicznie: +48 502-595-478

 

Właściwości i korzyści

W produktach, które wchodzą w skład „Mixu”, znajdziemy wiele witamin, minerałów, przeciwutleniaczy i innych substancji biologicznie czynnych.

Każdy z tych produktów można łatwo wykorzystać na przykład do przygotowania koktajli i smoothie. Wspaniale sprawdzają się w daniach na zimno. Marchew można wykorzystać także do przygotowania domowych kosmetyków. Jagoda i Burak są odpowiednie również jako naturalny barwnik.

Sposób użycia

Opakowanie „Mix” zawiera po 10 saszetek Jagody, Żurawiny, Marchwi i Buraka. Masa każdej saszetki to 5 g, całkowita masa opakowania wynosi 200 g. Zalecana dzienna porcja każdego produktu dla dorosłego człowieka 1 saszetka (5 g) 1–2× dziennie. Dzieciom w wieku powyżej 3 lat należy podawać pół saszetki (2,5 g) 1–2× dziennie.

Zalecaną porcję dzienną należy rozmieszać w zimnej lub letniej, niegazowanej wodzie. Koncentrację i smak napoju można regulować, dodając mniejszą lub większą ilość wody.

W saszetce z produktem mogą tworzyć się grudki. To naturalna reakcja na występowanie naturalnych cukrów, dlatego przed otwarciem saszetkę należy wstrząsnąć. „Mix” należy przechowywać w suchym, ciemnym miejscu, w temperaturze do 30 °C.